Komunikaty


Opera Giacomo Pucciniego "Madama Butterfly"


Informuję, że w związku z zamknięciem teatrów, spowodowanym nadal panującą epidemią koronawirusa, Opera na Zamku w Szczecinie odwołała wystawienie opery Giacomo Pucciniego "Madama Butterfly". Z tego powodu odwołuję wyjazd do Szczecina na ten spektakl w dniu 11.04.2021 r.


Wpłacone pieniądze zostaną zwrócone osobom z listy na rachunki, z których dokonano wpłat. Osoby, które wpłaciły pieniądze w Urzędzie Pocztowym, Agencji lub w kasie Banku proszę o podanie numeru rachunku, na który ma być przekazany zwrot wpłaty.


Organizator imprezy - Maria Karbowska

 


 

Impreza turystyczno-krajoznawcza

"Elbląg i Mierzeja Wiślana"

 

 

Zarząd Oddziału Zakładowego PTTK "Stilon" informuje, że w związku z nadal trwającą pandemią koronawirusa realizacja planowanej Imprezy turystyczno-krajoznawczej "Elbląg i Mierzeja Wiślana" w terminie od 5 do 9 maja 2021 zostaje zawieszona.


Nowy termin imprezy będzie ustalony w czasie pozwalającym na bezpieczne jej zaplanowanie i realizację.

 

Prezes Zarządu Oddziału - Ryszard Bronisz

 


 

 

ZMIANA DATY IMPREZY

"Don Kichot"

 

Opera na Zamku w Szczecinie przysłała nam aktualny repertuar na sezon artystyczny 2020/2021 po zmianach.


W związku z powyższym, ulega zmianie daty imprezy "Wydarzenie muzyczne "Don Kichot" balet - Opera na Zamku - Szczecin" (l.p.4) na nową datę 27.06.2021r. (obecna pozycja Planu nr 8).


Organizator - Maria Karbowska, tel. 608 088 511

 

 


 

 


Informuję, że z powodu małej liczby osób, które zadeklarowały udział w  spektaklu "Eugeniusz i Tatiana - Zakręt" wystawianego w Operze na Zamku w Szczecinie w dniu 7.03.2021 roku, odwołuję wyjazd na tę imprezę.


Wpłacone pieniądze na rzecz udziału w tej imprezie zostaną zwrócone osobom z listy na rachunki, z których dokonano wpłat.


Organizator imprezy - Maria Karbowska

 


 


 


 

 

  

Zarząd Oddziału Zakładowego PTTK „Stilon”

przypomina, 

że z uwagi na obostrzenia pandemiczne

obsługa członków PTTK „Stilon” odbywa się zdalnie. 

 

 

Prosimy kontaktować się telefonicznie bezpośrednio z członkami Zarządu odpowiedzial-nymi za organizację imprez. Numery telefonów umieszczone są na stronie PTTK „Stilon” w zakładce plan imprez na 2021.

 

Odbioru znaczków członkowskich można dokonać po uprzednim telefonicznym zgłoszeniu się do członka Zarządu Marty Pieprzyk w celu uzgodnienia terminu - tel. 608 633 350.

 

Gorzów Wlkp., 8.02.2021 r.

 


 

 

Wszystkim członkom i sympatykom

 

PTTK Stilon, którzy przekazali nam na nasze KONTO pieniądze w ramach "1-go %" (za rok podatkowy 2019) d z i ę k u j ę w imieniu całej naszej petetekowskiej społeczności.

 

Ryszard BRONISZ - Prezes

 


 


 

ODWOŁANIE SPEKTAKLU

MUSICALU "MY FAIR LADY"

 

Z uwagi na odwołanie spektaklu musicalu "My Fair Lady" (poz. 5 w Planie) w pierwszym półroczu 2021 przez Operę na Zamku w Szczecinie w PLANIE IMPREZ zmieniono to wydarzenie muzyczne na inne - Wydarzenie muzyczne Giacomo Puccini "Madama Butterfly" - Opera na Zamku - Szczecin, które zaplanowano na dzień 11.04.2021 roku (poz. nr 3 w zmienionym Planie).

 

Maria Karbowska

 

 


 

 

 

 

I N F O R M A C J A

 

Uprzejmie informuję, że UCHWAŁĄ NR 81/2020 z dnia 04.12.2020 r. Zarząd Oddziału Zakładowego PTTK "Stilon" zatwierdził PLAN IMPREZ na 2021 rok.

Szczegóły w zakładce PLAN IMPREZ.

 

Plan Imprez może ulec korekcie ze względu na pandemię koronawirusa.

 

O wszystkich zmianach, powodowanych decyzjami Rządu RP, Zarząd Oddziału będzie informować na bieżąco na stronie internetowej i Facebooku.

 

 

 

Prezes Zarządu Oddziału - Ryszard Bronisz

 


 

 

SKŁADKI CZŁONKOWSKIE NA 2021 ROK

 

Niniejszym nformujemy, że Zarząd Oddziału Zakładowego PTTK Stilon Uchwałą nr 82 z dnia 22.12.2020 roku i Załącznikiem nr 2 ustalił wysokość składek członkowskich i wpisowych na rok 2021.

 

Szczególy znajdziecie na podstronie CZŁONKOSTWO.

 


 

 

 

ALBUMY ZDJĘCIOWE

Z NASZYCH IMPREZ TURYSTYCZNYCH

 

 

W związku z tym, że występowały trudności z logowaniem się zainteresowanych na stronę, na której umieszczane były albumy zdjęciowe ze wspólnych imprez turystycznych, uprzejmie informujemy, że uruchomiliśmy stronę, na której zamieszczane będą zdjęcia z odbytych imprez turystycznych w oddzielnych albumach zatytułowanych datą i skróconą nazwą imprezy.

 

Umożliwi to zainteresowanym obejrzenie i pobranie zdjęć do własnych kolekcji/potrzeb.

 

Adres strony takiego albumu podany będzie w opisie imprezy, zamieszczanym na podstronie Planu Imprez Nasza Kronika

 

Klikając na taki link znajdziecie się Państwo na stronie danego albumu.

Po wybraniu interesującego zdjęcia klikamy je prawym przyciskiem myszy. Otworzy się okno z poleceniemi i aby ściągnąć zdjęcie klikamy na polecenie "Download" (drugie licząc od dołu). Z reguły komputer automatycznie umieszcza ściągane zdjęcie w folderze "Pobrane" (w nowej generacji komputerów z systemem Windows 7 lub nowszym) lub w folderze "Download" (w wersjach starszych np. Windows XP).

 

Za utrudnienia przepraszam

Administrator strony

 


 

 

 

Koleżanki i koledzy!


Przesyłam do wiadomości, otrzymane w dniu 13 listopada 2020 roku,  stanowisko ZG PTTK w sprawie kampanii sprawozdawczo-wyborczej, podpisane przez Adama Jędrasa - Sekretarza Generalnego ZG PTTK.


Bardzo proszę wszystkich "funkcyjnych" członków naszego oddziału o wnikliwe zapoznanie się z treścią pisma.

 

Pismo w sprawie znajdziecie tutaj.

 

Czekam na uwagi i propozycje w tym temacie.


Ryszard Bronisz

 - mail: r_bronisz@wp.pl

 - tel.:   601 542 936

 

 


 

 

 

 

SZCZEPIENIA PRZECIW COVID-19

 

W niedzielę 27 grudnia 2020 r. wykonano w Polsce pierwsze szczepienie przeciw COVID-19. Ta chwila napawa nas otuchą i nadzieją na powrót do naszych PTTK-owskich spotkań na imprezach turystycznych.

 

Przed nami realizacja PLANU IMPREZ na 2021 rok. Jak go bezpiecznie zrealizujemy zależy od nas wszystkich. Będzie to jednak możliwe tylko wtedy, kiedy uzyskamy odporność poprzez szczepienie się przeciw COVID-19, do czego gorąco zachęcamy.

 

Zarząd Oddziału Zakładowego PTTK "Stilon"