Zwiastun imprez w 2024 roku


POLSKO-NIEMIECKIE STOWARZYSZENIE
EDUCATIO PRO EUROPA VIADRINA

ZAPRASZA NA SPOTKANIE Z NATURĄ
„Rybołów – ginący symbol dzikiej przyrody”
(Ochrona orlika krzykliwego)

 

20 kwietnia 2024 r. o godzinie 11:00 „oprowadzi” nas po świecie ptaków szponiastych Michał Bielewicz – Regionalny Konserwator Przyrody, przyrodnik, ornitolog Leśnicy dla ochrony przyrody. Pogadankę na ww. tematy przeprowadzą: Roman Skudynowski oraz Aldona Bernacka z Nadleśnictwa Bogdaniec.

 

Miejsce spotkania: Leśniczówka Nowiny Motylewo 15, 66-450 Motylewo, Lubuskie (współrzędne: N:52º 39’ 41.51’’ E:15º 3’ 27.63’’)
Spacer na trasie o długości: ok. 7 km, w tym spacer na wieżę widokową
w Leśnictwie Nowiny.

 

Uczestników prosimy o zabranie ze sobą butów terenowych, ew. kurtki przeciwdeszczowej, napoje, kiełbaskę „na ognisko”, dobry humor.

 

Uwaga:


Uczestnicy biorą udział na własną odpowiedzialność.


Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody.spowodowane z winy uczestników imprezy.


Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za mienie uczestników imprezy w przypadku wymiany, zapomnienia, zniszczenia, zagubienia lub kradzieży mienia z winy, lekkomyślności lub niedbalstwa uczestnika.

 

Zarząd PNSEPEV

 


 

 

ZAPROSZENIE

 

 

Pan Roman Skudynowski proponuje członkom i sympatykom Oddziału PTTK "Stilon", a także wszystkim zainteresowanym spacer ścieżką przyrodniczą "Szlakiem rechotu żab" w Dąbroszynie.


Szczegóły znajdziecie tutaj:

facebook.com/share/p/NQ8gpc6DydcibiVh/

 

 


 

 

 

 

PROGRAM IMPREZY

 


 

 

 


 

Zaproszenie

 

 

W imieniu Pastora Cezarego Dąbrowskiego uprzejmie zapraszam członków i sympatyków Oddziału PTTK „Stilon” na spotkanie z misjonarzami w dniu 20 marca 2024 r. o godzinie 18.00 w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzowie Wlkp. - sala nr 110.

 

 

Prezes Oddziału
Aleksander Grabowski

 


 

 Komunikaty Zarządu Oddziału PTTK Stilon

 


1. Zarząd Oddziału  informuje, że Impreza turystyczna „Łódź II” zaplanowana na dzień od 30.05 do 2.06.2024 roku z uwagi na małe zainteresowanie, w porozumieniu z organizatorem, zostaje usunięta z planu realizacji w roku 2024 roku. Wpłaty zadatków zostaną zwrócone na konto wpłacających.


2. Zarząd Oddziału  informuje, w porozumieniu z organizatorem, o zmianie daty realizacji Projektu Turystycznego „Poniedziałki – PARKI I SKWERY GORZOWSKIE”. Z zaplano-wanej na dzień 10.06.2024 roku przesuwa się jej realizację na dzień 01.07.2024 roku.


Za Zarząd
Wiceprezes Kazimierz Kamiński

 


 

 

ZAPROSZENIE

 

 

W imieniu Zarządu Oddziału PTTK „Stilon” zapraszam na zwiedzanie ARENY GORZÓW z przewodnikiem w dniu 6 marca 2024 r. o godz. 10.00.


Wstęp wolny.


Nie obowiązują zapisy na listę.


Zbiórka przed wejściem głównym do ARENY GORZÓW o godz. 9.45.

 

Zapraszam serdecznie
Maria Karbowska

 

 


 

 

ZAPROSZENIE

 

W imieniu Zarządu Oddziału PTTK „Stilon” zapraszam na imprezę „Jedyne takie miejsce –Borne Sulinowo” do Bornego Sulinowa, Kłomińskich Wrzosowisk w rezerwacie florystycznym „Diabelskie Pustacie” i innych ciekawych miejsc w dniu 30 sierpnia (piątek) 2024 roku.

 

Koszt: 160 zł członkowie i 200 zł sympatycy PTTK „Stilon”.

 

Zapisy, poprzez wysłanie sms na nr telefonu 608 088 511 przyjmuje organizatorka Mariia Karbowska.


Świadczenia:

przejazd autobusem, bilet wstępu do Izby Muzealnej, usługa przewodnicka, obiad (osoby z dietami specjalnymi proszę o zgłoszenie tego organizatorce).

Osoby nie będące członkami Oddziału PTTK „Stilon” ubezpieczają się we własnym zakresie.

 

Uwaga:

po zapisaniu się na listę, potwierdzonym przez organizatorkę, proszę niezwłocznie dokonać wpłaty w pełnej kwocie. Wpłaty proszę dokonać wyłącznie na rachunek Oddziału PTTK Stilon nr 72 2490 0005 0000 4500 8385 3642 z zaznaczeniem tytułu wpłaty BORNE SULINOWO. W przelewie koniecznie zaznaczyć za co jest wpłata, za kogo jest wpłata. Jeśli wpłata dotyczy innej osoby wpisać należy nazwisko tej osoby.

 

 

PROGRAM WYCIECZKI


Zapraszam serdecznie
Maria Karbowska, tel. nr 608 088 511

 


 

 

ZAPROSZENIE

 

 

W imieniu Zarządu Oddziału PTTK „Stilon” zapraszam do Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zbigniewa Herberta przy ul. Sikorskiego 107.

 

Warto na chwilę przystanąć, obejrzeć, poczytać! Obejrzymy wystawę pt. Historia Biblii i rozwoju piśmiennictwa.

 

Kolekcja inkunabułów Książnicy Kopernikańskiej oraz zabytki piśmiennictwa w zbiorach WiMBP im. Z. Herberta w Gorzowie Wielkopolskim. Po wystawie oprowadzać będzie przewodnik. Będzie można dotknąć eksponatów, wziąć w ręce zwoje papirusu, Pisma Hebrajskie zapisane na zwierzęcej skórze oraz zadrukowany papier czerpany.

 

Wstęp wolny.

 

Zbiórka w dniu 9.02.2024 r. (piątek) godz.10.45 przed wejściem do Biblioteki.


Zapraszam serdecznie
Maria Karbowska

 


 

 

 

INFORMACJA

Odwołuję wyjazd do Narodowego Forum Muzyki do Wrocławia

w dniu 28.02.2024 r.

 

na koncert „Amor Sacro/Amor Profano” z udziałem Jakuba Józefa Orlińskiego i Aphrodite Patoulidou z uwagi na małą liczbę osób, które zgłosiły się na tę imprezę.

 

Osoby, które wpłaciły pieniądze na imprezę ORLIŃSKI otrzymają zwrot na rachunki, z których dokonano przelewów.

 

IMPREZA ODWOŁANA

 

W imieniu Zarządu Oddziału PTTK „Stilon” zapraszam członków i osoby nie będące członkami Oddziału do Narodowego Forum Muzyki do Wrocławia na koncert „Amor Sacro/Amor Profano” z udziałem kontratenora Jakuba Józefa Orlińskiego, Aphrodite Patoulidou i orkiestry Il Giardino d’Amore (Ogród Miłości) w dniu 28.02.2024 r. (środa). Koncert „Amor Sacro/Amor Profano” będzie wydarzeniem, na którym nie może zabraknąć żadnego melomana.

 

Program:
G.B. Pergolesi Stabat Mater (części I – XII),
A. Vivaldi – aria z opery „Ottone in Villa”,
G.F. Händel – aria z opery „Partenope” i aria z opery „Rinaldo”,
A. Vivaldi - Koncert a-moll na dwoje skrzypiec op. 3 nr 8,
G.F. Händel – aria z opery „Ptolomeusz, król Egiptu”,
A. Vivaldi – aria z opery „Farnace”, koncert D-dur „Wielki mogoł” i aria z opery „Il Giustino”,
G.F. Händel – duet z opery „Rinaldo”.

 

Wykonawcy:
Aphrodite Patoulidou – sopran,
Jakub Józef Orliński– kontratenor,
Il Giardino d’Amore,
Stefan Plewniak– skrzypce, prowadzenie.

 

Koszt:
310 zł dla członków, a dla osób nie będących członkami Oddziału PTTK „Stilon” koszt wynosi 390 zł (w tym: bilet na koncert – 194 zł). Zapisy zgłoszone SMS na telefon nr 608 088 511 przyjmuje organizatorka Maria Karbowska.

 

Świadczenia:
przejazd autobusem, bilet wstępu na koncert.

 

Osoby nie będące członkami Oddziału PTTK „Stilon” ubezpieczają się we własnym zakresie.

 

Uwaga!
Po zapisaniu się na listę i po potwierdzeniu zapisu przez organizatorkę, proszę niezwłocznie dokonać wpłaty za imprezę w pełnej kwocie wyłącznie na rachunek Oddziału PTTK Stilon nr 72 2490 0005 0000 4500 8385 3642 z zaznaczeniem tytułu wpłaty ORLIŃSKI. W przelewie koniecznie zaznaczyć za co jest wpłata, za kogo jest wpłata. Jeśli wpłata dotyczy innej osoby wpisać nazwisko tej osoby.

 

Maria Karbowska

 

 


 

 

ZAPROSZENIE

 

 

W imieniu Zarządu Oddziału PTTK „Stilon” zapraszam członków i osoby nie będące członkami Oddziału do Szczecina do Opery na Zamku na koncert „Koncert dla Jacka Nieżychowskiego” w dniu 28.01.2024 r. (niedziela).


Jacek Nieżychowski - najbarwniejsza z barwnych postaci szczecińskiej kultury i Szczecina w ogóle - obchodziłby w roku 2024 stulecie urodzin. Zapamiętany jako twórca szczecińskiej Operetki, z której zrodził się Teatr Muzyczny, a z czasem Opera na Zamku; pomysłodawca i organizator Festiwalu Młodych Talentów z lat 1962-1963 - pierwszego w Polsce festiwalu piosenki, który wprowadził na rodzime estrady big-bit i twista; artysta kabaretowy rozpoznawalny w całym kraju jako członek Silnej Grupy pod Wezwaniem, całe swoje barwne życie związał ze sceną i rozrywką, czemu da wyraz jedyny w swoim rodzaju, przygotowany przez Operę na Zamku, a wyreżyserowany przez Adama Opatowicza, Koncert Jubileuszowy z okazji stu lat urodzin tego niezwykłego szczecinianina. Równie barwny i bogaty w niespodzianki, jak życiorys Jacka Nieżychowskiego. Na scenie Opery na Zamku usłyszeć będzie można ulubione arie i piosenki Jubilata - pamiętane z operetek, od których zaczynał się muzyczny Szczecin, a także te... śpiewane przezeń przy goleniu.


Usłyszymy też premierowo nowe wersje wielkich operowych przebojów opracowane specjalnie z pamięcią o Jubilacie. Nie zabraknie hitów z Festiwalu Młodych Talentów i kabaretowej estrady oraz humoru, z którego Jacek Nieżychowski był tak znany. Wśród wykonawców najlepsi soliści Opery na Zamku i ulubieni szczecińscy aktorzy Teatru Polskiego.


Jako gospodarz i gość specjalny wieczoru rzecz całą poprowadzi Artur Andrus.


Koszt:
110 zł członkowie, 140 zł osoby nie będące członkami Oddziału PTTK „Stilon” (w tym jest bilet na koncert – 60 zł).
Zapisy przyjmuje SMS wysłanym na telefon organizatorki Marii Karbowskiej nr 608 088 511.

 

Świadczenia:
przejazd autobusem, bilet wstępu na koncert.


Osoby nie będące członkami Oddziału PTTK „Stilon” ubezpieczają się we własnym zakresie).

 

Uwaga:
po zapisaniu się na listę, potwierdzonym przez organizatorkę, proszę niezwłocznie dokonać wpłaty w pełnej kwocie. Wpłaty proszę dokonać wyłącznie na rachunek Oddziału PTTK Stilon nr 72 2490 0005 0000 4500 8385 3642 z zaznaczeniem tytułu wpłaty KONCERT. W przelewie koniecznie zaznaczyć za co jest wpłata, za kogo jest wpłata. Jeśli wpłata dotyczy innej osoby wpisać nazwisko tej osoby.

 

PROGRAM IMPREZY

 

Zapraszam serdecznie
Maria Karbowska

 

 


 

 

ZAPROSZENIE

 

W imieniu Zarządu Oddziału PTTK „Stilon” zapraszam członków i osoby nie będące członkami Oddziału do Szczecina do Opery na Zamku na operetkę Jakuba Offenbacha „Orfeusz w piekle” w dniu 23.06.2024 r.


„Orfeusz w piekle” to najbardziej znana operetka Jakuba Offenbacha. Cieszy się niesłabnącym uznaniem publiczności. Najsłynniejszym fragmentem utworu jest żywiołowy kankan „Piekielny galop”. Poza kankanem jest szereg pięknych części lirycznych, jak klarnetowe solo otwierające pierwszy akt, niedokończony koncert Orfeusza na skrzypce, czy nostalgiczny taniec Jowisza i cudowna aria Charona.


Koszt: 130 zł członkowie, 160 zł osoby nie będące członkami Oddziału PTTK „Stilon” (w tym jest bilet na operetkę – 75 zł).


Zgłoszenie uczestnictwa wysłane sms na nr telefonu 608 088 511 przyjmuje organizatorka Maria Karbowska.


Świadczenia: przejazd autobusem, bilet wstępu na operetkę (osoby nie będące członkami Oddziału PTTK „Stilon” ubezpieczają się we własnym zakresie).


Uwaga – po zapisaniu się na listę, potwierdzonym przez organizatorkę, proszę niezwłocznie dokonać wpłaty w pełnej kwocie.


Wpłaty proszę dokonać wyłącznie na rachunek Oddziału PTTK Stilon nr 72 2490 0005 0000 4500 8385 3642 z zaznaczeniem tytułu wpłaty ORFEUSZ W PIEKLE.


W przelewie koniecznie zaznaczyć za co jest wpłata, za kogo jest wpłata (jeśli wpłata dotyczy innej osoby wpisać nazwisko tej osoby).

 

PROGRAM WYCIECZKI

 

Zapraszam serdecznie
Maria Karbowska

 


 

 

INFORMACJA


Informuję, że jest jeszcze kilka wolnych miejsc na koncert Nigela Kennedy’ego w Filharmonii Szczecińskiej w dniu 24.04.2024 r. (środa).

 

Zachęcam do wyjazdu na ten koncert. Zgłoszenia przyjmuję poprzez wysłanie do mnie sms na nr telefonu 608 088 511.

 

Warto, bo Nigel Kennedy to:

Nigel Kennedy "Spiritual Connection", to kolejna odsłona koncertów z cyklu Ikony Jazzu. Nigel Kennedy jest uznawany za jednego z najwybitniejszych żyjących skrzypków jazzowych. Angielski muzyk wraz ze swoim zespołem wykonają program "Spiritual Connection" (Duchowe Połączenie), a w nim: kompozycje własne, utwory Bacha, a także własne aranżacje kompozycji autorstwa Krzysztofa Komedy.

 

PROGRAM WYCIECZKI

 

Do zobaczenia
Maria Karbowska

 


 

 

Zamek Lubomirskich          w Lubniewicach
Zamek Lubomirskich w Lubniewicach

K O M U N I K A T 

   

 
Zarząd Oddziału PTTK „Stilon” informuje, że zgodnie z przyjętym planem imprez na rok 2024 rozpoczynamy jego realizację.

 

Organizator pierwszej imprezy Tomasz Granops, który jest pomysłodawcą i jej realizatorem, od dnia 28.12.2023 przyjmuje zapisy na Rajd pieszy z cyklu „Wypad za miasto” – poznaj okolice Gorzowa” - „Powitanie Nowego Roku w Lubniewicach” 13.01.2024.


Termin zgłoszeń udziału w imprezie uzależniony jest od formy przejazdu do Lubniewic. Zapisy uwarunkowane są wynajmem Autobusu lub busa w terminie do dnia 08.01.2024 r. Planowany wyjazd o godz. 9.00 z parkingu Hali Sportowej przy ul. Czereśniowej.


Zarząd Oddziału PTTK „Stilon” w trosce o komfort uczestników imprezy proponuje wynajem transportu dostosowany do ilości chętnych. Informuję, że Zarząd Oddziału złożył zapytanie i zbiera oferty od trzech firm na wynajęcie Busa lub autobusu do obsługi imprez.


Program imprezy.

 

Za Zarząd Kazimierz Kamiński

 


 

ZAPROSZENIE

 


W imieniu Zarządu Oddziału PTTK "Stilon" zapraszam członków i osoby nie będące członkami Oddziału na koncert - Nigel Kennedy "Spiritual Connection" do Filharmonii Szczecińskiej im. Mieczysława Karłowicza w dniu 24.04.2024 r. (środa) godz. 20:00.


Nigel Kennedy "Spiritual Connection" to kolejna odsłona koncertów z cyklu Ikony Jazzu. Nigel Kennedy jest uznawany za jednego z najwybitniejszych żyjących skrzypków jazzowych. Angielski muzyk wraz ze swoim zespołem wykonają program "Spiritual Connection" ("Duchowe Połączenie"), a w nim: kompozycje własne, utwory Bacha, a także własne aranżacje kompozycji autorstwa Komedy.

 

Koszt: 345 zł członkowie i 430 zł osoby nie będące członkami Oddziału PTTK "Stilon" (w tym bilet na koncert - 290 zł).

Zapisy SMS przyjmuje organizatorka Maria Karbowska tel. nr 608 088 511.

 

Świadczenia: przejazd autobusem, bilet wstępu na koncert
(osoby nie będące członkami Oddziału PTTK "Stilon" ubezpieczają się we własnym zakresie).

 

Uwaga - Po zapisaniu się na listę, potwierdzonym przez organizatora, proszę niezwłocznie dokonać wpłaty w pełnej kwocie lub w dwóch ratach: I rata 290 zł, niezwłocznie po zapisie, a II rata 55 zł lub 140 zł do dnia 10.04.2024 r. Wpłaty proszę dokonać wyłącznie na rachunek Oddziału PTTK Stilon nr 72 2490 0005 0000 4500 8385 3642 z zaznaczeniem tytułu wpłaty NIGEL KENNEDY. W przelewie koniecznie zaznaczyć za co jest wpłata, za kogo jest wpłata (jeśli wpłata dotyczy innej osoby wpisać nazwisko tej osoby).

 

Zapraszam serdecznie
Maria Karbowska

 

PROGRAM WYCIECZKI

 

 


 

 

Uchwała nr 29/23
z dnia 30 listopada 2023 roku
związana z protokołem 17/23

 


Zarząd PTTK „Stilon" jednogłośnie przyjął uchwałę o przyjęciu do realizacji Planu Imprez Turystyczno-Krajoznawczych na rok 2024 rok.

 

Prezes Oddziału
Aleksander Grabowski

 

 

PLAN NA 2024 ROK

 


 

 

ZAPROSZENIE

 

W imieniu Zarządu Oddziału PTTK "Stilon" zapraszam członków i osoby nie będące członkami Oddziału na show taneczne Narodowego Baletu Gruzji "Sukhishvili" do Szczecina (Netto Arena) w dniu 14.02.2024 r. godz.19.00.


Balet "Sukhishvili" bazuje na tradycyjnych tańcach narodowych w nowych układach, będących połączeniem urokliwego folku i kroków współczesnych.
100 tancerzy zaprezentuje elementy walki i akrobacje, bajecznie kolorowe kostiumy i potężny ładunek emocji i energii przy rytmach własnej orkiestry.

 

Koszt: 230 zł członkowie, 290 zł osoby nie będące członkami Oddziału PTTK "Stilon", w tym jest bilet na balet - 175 zł.

 

Zapisy poprzez wysłanie sms przyjmuje organizatora Maria Karbowska na nr tel. 608 088 511.

 

Świadczenia: przejazd autobusem, bilet wstępu na balet.

 

Osoby nie będące członkami Oddziału PTTK "Stilon" ubezpieczają się we własnym zakresie.

 

Uwaga:

- po zapisaniu się na listę, potwierdzonym przez organizatora, proszę niezwłocznie dokonać wpłaty w pełnej kwocie,

- zwrócić uwagę na zmianę numeru rachunku do wpłat.

 

Wpłaty proszę dokonać wyłącznie na rachunek Oddziału PTTK Stilon nr rachunku 72 2490 0005 0000 4500 8385 3642 z zaznaczeniem tytułu wpłaty BALET GRUZJI. W przelewie koniecznie zaznaczyć za co jest wpłata, za kogo jest wpłata, jeśli wpłata dotyczy innej osoby wpisać nazwisko tej osoby.

 

PROGRAM WYCIECZKI

 

Maria Karbowska

Zapraszam serdecznie

 

 


 

 

 

 

Z A P R O S Z E N I E

 

 

W imieniu Zarządu Oddziału PTTK "Stilon" zapraszam członków i osoby nie będące członkami Oddziału do Teatru Wielkiego im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu w dniu 9.06.2024 r. (niedziela) o godz. 18.00 na operę Giacoma Pucciniego "Manon Lescaut".


Manon Lescaut to kobieta o złożonym i niełatwym charakterze. Piękna Manon waha się pomiędzy posiadaniem, a brakiem. Między miłością, a umiłowaniem luksusu. Co posiada, to zaraz traci. Opływając w dobra, dusi się dostatkiem i tęskni za ubogim kochankiem.

 

Koszt: 125 zł członkowie i 155 zł osoby nie będące członkami Oddziału PTTK "Stilon" (w tym bilet na operę w kwocie 70 zł).

 

Zapisy zgłoszone sms-em na tel. nr 608 088 511 przyjmuje organizatorka Maria Karbowska.

 

Świadczenia:

- przejazd autobusem,

- bilet wstępu na operę.

 Uwaga:

1) po zapisaniu się na listę, potwierdzonym przez organizatorkę, proszę niezwłocznie dokonać wpłaty w pełnej kwocie,

2) proszę zwrócić uwagę na zmieniony numer rachunku do wpłat,

3) w przelewie koniecznie zaznaczyć za co jest wpłata, za kogo jest wpłata,

4) jeśli wpłata dotyczy innej osoby niż wpłacający, wpisać nazwisko tej osoby,

5) osoby nie będące członkami Oddziału PTTK "Stilon" ubezpieczają się we własnym zakresie.

 

Wpłaty proszę dokonać wyłącznie na rachunek Oddziału PTTK Stilon nr 72 2490 0005 0000 4500 8385 3642 z zaznaczeniem tytułu wpłaty MANON LESCAUT. 

Zapraszam serdecznie.

 

PROGRAM WYCIECZKI


Maria Karbowska

 

 


 

 

 

 

 

ZAPROSZENIE

 

W imieniu Zarządu Oddziału PTTK "Stilon" zapraszam członków i osoby nie będące członkami Oddziału do Teatru Wielkiego im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu w dniu 13.04.2024 r. (sobota) o godz. 19:00 na operę Giuseppe Verdiego "Rigoletto".


"Rigoletto" to tragiczna opowieść o zazdrości, zemście i poświęceniu. Opera została oparta na sztuce Victora Hugo "Król się bawi". Wielkie namiętności i majestatyczna muzyka tworzą doskonałą całość. Sławna, pełna ironii pieśń "La donna é mobile" (Kobieta jest zmienna) śpiewana przez księcia Mantui to jeden z największych przebojów operowych wszech czasów.

 

Koszt:

- 135 zł członkowie Odziału PTTK Stilon,

- 170 zł osoby nie będące członkami Oddziału PTTK "Stilon",

   w tym bilety na operę w kwocie 80 zł,

- osoby nie będące członkami Oddziału PTTK "Stilon" ubezpieczają się we własnym zakresie.

 

Zapisy wysłane sms na tel. nr 608 088 511 przyjmuje organizatorka Maria Karbowska.

 

Świadczenia:

- przejazd autobusem,

- bilet wstępu na operę
 

Po zapisaniu się na listę, potwierdzonym przez organizatorkę, proszę niezwłocznie dokonać wpłaty za imprezę w pełnej kwocie wyłącznie na rachunek Oddziału PTTK Stilon nr 72 2490 0005 0000 4500 8385 3642 z zaznaczeniem tytułu wpłaty RIGOLETTO.

 

W przelewie koniecznie zaznaczyć za co jest wpłata i za kogo jest wpłata. Jeśli wpłata dotyczy innej osoby wpisać nazwisko tej osoby.

 

 

PROGRAM WYCIECZKI

 

Zapraszam serdecznie
Maria Karbowska

 

 


 

 

ZAPROSZENIE

 

 

W imieniu Zarządu Oddziału PTTK "Stilon" zapraszam członków i osoby nie będące członkami Oddziału na koncert fortepianowy Bruce’a Liu i orkiestry Filharmonii Wrocławskiej do Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu 26.01.2024 r. (piątek) godz. 19:00.


Bruce Liu to zwycięzca XVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina w 2021 roku. Będziemy mieli okazję wysłuchać jego interpretacji II Koncertu fortepianowego B-dur op. 19 Ludwiga van Beethovena. W drugiej części koncertu francuski dyrygent Pascal Rophé poprowadzi V Symfonię cis-moll Gustava Mahlera.

 

Koszt: 200 zł członkowie, 250 zł osoby nie będące członkami Oddziału PTTK "Stilon" (w tym bilet na koncert 75 zł).

Zapisy u organizatorki Marii Karbowskiej - poprzez wysłanie sms na nr tel. 608 088 511.

 

Świadczenia: przejazd autobusem, bilet wstępu na koncert

Uwaga:

1) po zapisaniu się na listę, potwierdzonym przez organizatorkę, proszę niezwłocznie dokonać wpłaty w pełnej kwocie. Wpłaty proszę dokonać wyłącznie na rachunek Oddziału PTTK Stilon nr 72 2490 0005 0000 4500 8385 3642 z zaznaczeniem tytułu wpłaty BRUCE LIUW przelewie koniecznie zaznaczyć za co jest wpłata, za kogo jest wpłata (jeśli wpłata dotyczy innej osoby wpisać nazwisko tej osoby),

2) osoby nie będące członkami Oddziału PTTK "Stilon" ubezpieczają się we własnym zakresie.

 

Program imprezy.

 

Zapraszam serdecznie
Maria Karbowska