ZWIASTUN planowanych imprez


ZAPROSZENIE


W imieniu Zarządu Oddziału PTTK "Stilon" zapraszam członków i osoby nie będące członkami Oddziału na występ Aloszy Awdiejewa w programie "Niech żyje Odessa"

do Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie w dniu 30.11.2022 roku (środa) godz.19:00


Alosza Awdiejew jest wyjątkowym artystą estradowym i jednocześnie wybitnym naukowcem, profesorem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Koncerty Aloszy Awdiejewa nieodmiennie stanowią niezwykłe przeżycie dla całej widowni. Jak nikt potrafi budować relację z każdą z osób siedzących na sali. Bogate wrażenia czekają wszystkich, którzy zdecydują się na uczestnictwo w tym niecodziennym wydarzeniu.

 

Koszt imprezy:

160 zł - członkowie PTTK, a 200 zł - osoby nie będące członkami Oddziału PTTK "Stilon" (w tym bilet na koncert - 120 zł).

 

Zapisy, poprzez wysłanie sms na nr tel. 608 088 511, przyjmuje organizatorka - Maria Karbowska.

 

Świadczenia:

- przejazd autobusem,

bilet wstępu na koncert

(osoby nie będące członkami Oddziału PTTK "Stilon" ubezpieczają się we własnym zakresie).

 

Uwaga!

Po zapisaniu się na listę, potwierdzoną przez organizatora, proszę niezwłocznie dokonać wpłaty w pełnej kwocie. Wpłaty proszę dokonać wyłącznie na rachunek: Oddział PTTK Stilon nr rachunku 60 2490 0005 0000 4610 2493 8982 z zaznaczeniem tytułu wpłaty "ALOSZA AWDIEJEW".

 

W przelewie koniecznie zaznaczyć za co jest wpłata, za kogo jest wpłata (jeśli wpłata dotyczy innej osoby niż wpłacający, wpisać nazwisko tej osoby).

 

PROGRAM WYCIECZKI

 

Zapraszam serdecznie
Maria Karbowska