ZWIASTUN planowanych imprez


ZAPROSZENIE

 


W imieniu Zarządu Oddziału Zakładowego PTTK "Stilon" zapraszam członków i osoby nie będące członkami Oddziału na musical "Irena" do Teatru Muzycznego w Poznaniu 10.09.2022 r. (sobota) godz.15.00


"Irena" to musical opowiadający historię kobiety, która zdecydowała się walczyć. To opowieść o odwadze, która może zwyciężyć najstraszliwsze zło i o tym, ile warte jest ludzkie życie. To historia Ireny Sendlerowej - Sprawiedliwej Wśród Narodów Świata".

 

Koszt: 130 zł członkowie, 160 zł osoby nie będące członkami Oddziału Zakładowego PTTK "Stilon. W tych kwotach zawarte są kwoty zadatków - 50 zł członka i 80 zł osoby nie będącej członkiem Oddziału, które nie podlegają zwrotowi.

 

Zapisy przyjmuje Maria Karbowska - sms na nr. tel. 608 088 511

Świadczenia: przejazd autokarem, bilet wstępu na musical

 

Uwaga 1. Po zapisaniu się na listę, potwierdzonym przez organizatora, proszę niezwłocznie dokonać wpłaty w pełnej kwocie.
Uwaga 2. Osoby nie będące członkami Oddziału ubezpieczają się na wyjazd samodzielnie.

 

Wpłaty proszę dokonać wyłącznie na rachunek: Oddział Zakładowy PTTK Stilon nr rachunku 60 2490 0005 0000 4610 2493 8982 z zaznaczeniem tytułu wpłaty IRENA.
W przelewie koniecznie zaznaczyć za co jest wpłata ( IRENA ), za kogo jest wpłata- jedna osoba płaci za jedną osobę, chyba że osoby mają wspólny rachunek, wtedy wpisać nazwiska tych osób.

 

PROGRAM WYCIECZKI

 

Zapraszam serdecznie
Maria Karbowska

 

Zaproszenie

 

W imieniu Oddziału Zakładowego PTTK „Stilon“ zapraszam na Wycieczkę krajoznawczą w dniach 28-29.05.2022 r. do Kalisza i okolic.


W programie zwiedzanie:

Kalisza - Rynek z Ratuszem, Katedra Kaliska p w. św. Mikołaja, Mury obronne oraz Baszta Dorotka, i Narodowe Sanktuarium św. Józefa.
Gołuchowa - Zamek z zewnątrz oraz Pokazowa Zagroda Żubrów.
Śmiełowa - Muzeum Adama Mickiewicza.


Przewidywany koszt imprezy turystycznej 350,00 zł (przy udziale 25 osób).

 

Opłatę za udział w imprezie proszę wnieść na konto Oddziału Zakładowego PTTK „Stilon“ nr: 60 2490 0005 0000 4610 2493 8982 z dopiskiem Kalisz w sposób następujący: wpisowe w kwocie 80,00 zł wpłacić należy niezwłocznie po potwierdzonym zapisie, pozostałą kwotę proszę wpłacić w terminie do 30.04.2022 roku.
W cenie imprezy świadczymy: przejazd autokarem, zakwaterowanie i wyżywienie (obiadokolacje, śniadania, usługi przewodnika, bilety wstępu, itp.).


Zapisy przyjmuje esemesem organizator tel. nr 600 883 860.

 

Serdecznie zapraszam
Organizator Wycieczki Juliusz Kuźma.

 

 


 

 

 

 


 

 

 

WYJAZD NA WIDOWISKO

TRIBUTE TO WHITNEY HOUSTON

ZOSTAŁ ODWOŁANY

 

 

 

 

Zaproszenie anulowano z uwagi

na zbyt małą liczbę zgłoszeń udziału

w widowisku 

 

Zaproszenia na pozostałe zaplanowane imprezy

przedstawiamy poniżej

 

 

Organizatorka - Maria Karbowska

 

 


 

 

 

 

 

ZAPROSZENIE

 


W imieniu Zarządu Oddziału Zakładowego PTTK "Stilon" zapraszam członków i osoby nie będące członkami Oddziału na SHOW "FASTLOVE"- TRIBUTE TO GEORGE MICHAEL do Netto Areny w Szczecinie w dniu 24.04.2022 r. (niedziela) o godz.19.00.

 

"FASTLOVE" po raz pierwszy w Polsce!


"FASTLOVE" to zapierające dech w piersiach, dostarczające całej gamy wzruszeń show oddające hołd życiu i twórczości George’a Michaela (niezapomniana piosenka "Last Christmas"). W postać gwiazdy wcieli się Andrew Browning, wyjątkowo podobny do George’a zarówno pod względem fizycznym, jak i wokalnym. Show tworzą wokaliści, tancerze, artyści w porywającej oprawie wizualnej.

 

Koszt: 200 zł członkowie, 250 zł osoby nie będące członkami Oddziału Zakładowego PTTK "Stilon (w tym bilet na musical - 159 zł). W tych kwotach zawarte są kwoty zadatków - 30 zł od członka i 50 zł od osoby nie będącej członkiem Oddziału. Zadatek nie podlega zwrotowi.

 

Zapisy od dnia 2.01.2022 r. wysłane sms na tel. nr 608 088 511 przyjmuje organizatorka Maria Karbowska.

 

Świadczenia:

przejazd autokarem, bilet wstępu na show, ubezpieczenie dla osoby nie będącej członkiem Oddziału.


Uwaga!

1. Wymagane jest zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19.

 

2. Po zapisaniu się na listę uczestników wycieczki, potwierdzonym przez organizatora,

    proszę niezwłocznie dokonać wpłaty w pełnej kwocie. Wpłaty proszę dokonać

    wyłącznie na rachunek Oddziału Zakładowego PTTK Stilon nr 60 2490 0005 0000 4610

    2493 8982 z zaznaczeniem tytułu wpłaty "SHOW".

    W przelewie koniecznie zaznaczyć za co jest wpłata (SHOW), za kogo jest wpłata,

    przy czym jedna osoba płaci za jedną osobę, chyba, że osoby mają wspólny rachunek,

    to wtedy wpisać należy nazwiska tych osób.

 

PROGRAM WYCIECZKI

 

Zapraszam serdecznie.

Maria Karbowska

 


 

 

 

ZAPROSZENIE

 

 

 

W imieniu Zarządu Oddziału Zakładowego PTTK "Stilon" zapraszam członków i sympatyków Oddziału na spektakl "Upiór w kuchni" do Teatru im. J. Osterwy w Gorzowie Wlkp. w dniu 17.01.2022 r. (niedziela) godz.17.30.


"Upiór w kuchni" Patricka G. Clarka to jeden z najbardziej znanych kryminałów na świecie. Tę czarną komedię z dreszczykiem przedstawi Teatr Kamienica z Warszawy. Dystyngowana starsza pani razem z córką prowadzą pensjonat. W pensjonacie pojawiają się kolejni goście, którzy giną w niewyjaśnionych okolicznościach. Nikt nie podejrzewa, że obie panie, mają z tymi zaginięciami wiele wspólnego.


Doborowa obsada:

Maria Pakulnis, Andżelika Piechowiak, Krzysztof Kiersznowski, Mirosław Zbrojewicz, Sebastian Konrad, Jerzy Bończak, Michał Piela, Sławomir Orzechowski.

 

Koszt: 100 zł - bilet na spektakl

 

Zapisy składane esmesem na nr. tel. 608 088 511 przyjmuje organizatorka Maria Karbowska.

 

Bilety rozdam przed spektaklem w holu Teatru  o godz.15.30.

 

Po zapisaniu się na listę proszę niezwłocznie dokonać wpłaty na rachunek Oddziału Zakładowego PTTK Stilon nr 60 2490 0005 0000 4610 2493 8982 z zaznaczeniem tytułu wpłaty Upiór w kuchni.


W przelewie koniecznie zaznaczyć:

> za co jest wpłata (Upiór w kuchni),

> za kogo jest wpłata - jedna osoba płaci za jedną osobę, chyba że osoby mają wspólny

   rachunek, wtedy wpisać nazwiska tych osób.

 

Zapraszam serdecznie
Maria Karbowska

 

 


 

 

 

ZAPROSZENIE

 


W imieniu Zarządu Oddziału Zakładowego PTTK "Stilon" zapraszam członków i sympatyków Oddziału na wyjazd do Szczecina do Opery na Zamku w dniu 30.01.2022 r. (niedziela) godz. 18.00 na balet "Don Kichot" do muzyki Ludwiga Minkusa na kanwie powieści Miguela de Cervantesa.

 

"Don Kichot" to jeden z najsłynniejszych baletów klasycznych, przepełniony dowcipem, energią i hiszpańską werwą. Ekspresyjna muzyka, różnorodność scen, w tym również pantomimicznych oraz ognistych tańców, mnóstwo ciekawych charakterów i wiele emocji gwarantuje doskonałą zabawę.


Koszt: 85 zł członkowie, 110 zł sympatycy Oddziału Zakładowego PTTK "Stilon".


Zapisy poprzez wysłanie esemesem na nr tel. 608 088 511 przyjmuje organizatorka Maria Karbowska.


Uwaga!

Po zapisaniu się na listę proszę niezwłocznie dokonać wpłaty w pełnej kwocie.


Świadczenia:

przejazd autokarem, bilet wstępu na spektakl, ubezpieczenie dla sympatyków.


Uwaga!

Wymagane jest zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19. Wpłaty proszę dokonać wyłącznie na rachunek: Oddział Zakładowy PTTK Stilon nr rachunku 60 2490 0005 0000 4610 2493 8982 z zaznaczeniem tytułu wpłaty DON KICHOT.


W przelewie koniecznie zaznaczyć: za co jest wpłata (DON KICHOT), za kogo jest wpłata - jedna osoba płaci za jedną osobę, chyba, że osoby mają wspólny rachunek, wtedy wpisać nazwiska tych osób (nic więcej nie dopisywać).


Zapraszam serdecznie
Maria Karbowska


Tu Program wycieczki

 

 


 

 

 

ZAPROSZENIE


W imieniu Zarządu Oddziału Zakładowego PTTK "Stilon" zapraszam członków i sympatyków Oddziału na musical "Metro" do Netto Areny w Szczecinie w dniu 7.05.2022 r. 


Legendarny musical "Metro" to wizytówka repertuaru Studia Buffo. Na scenie widzimy pasję i entuzjazm, taniec i śpiew, jakich nie znał polski teatr. Jest tam miłość, szaleństwo i młodość. Uliczni grajkowie, śpiewacy i tancerze wystawiają na podziemnych peronach metra spektakl dla pasażerów. To opowieść o marzeniach i rozczarowaniach, o pasji i zdradzie, o młodzieńczych ideałach i władzy pieniądza, a przede wszystkim to historia romantycznej miłości.

 

Koszt: 185 zł członkowie, 200 zł sympatycy Oddziału Zakładowego PTTK "Stilon", w tym bilet na musical - 149 zł.

 

Zapisy przyjmuje organizatorka Maria Karbowska - poprzez wysłanie sms na nr. tel. 608 088 511

 

Świadczenia:

przejazd autokarem,

bilet wstępu na musical,

ubezpieczenie dla sympatyków.


Uwaga!

1. Po zapisaniu się na listę proszę niezwłocznie dokonać wpłaty w pełnejkwocie.

Wpłaty proszę dokonać wyłącznie na rachunek: Oddział Zakładowy PTTK Stilon nr rachunku 60 2490 0005 0000 4610 2493 8982 z zaznaczeniem tytułu wpłaty METRO.
W przelewie koniecznie zaznaczyć za co jest wpłata (METRO), za kogo jest wpłata - jedna osoba płaci za jedną osobę, chyba że osoby mają wspólny rachunek, wtedy wpisać nazwiska tych osób.

 

2. Wymagane jest zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19.

 

 

Zapraszam serdecznie
Maria Karbowska

 

Program imprezy tutaj.

 

 


 

ZAPROSZENIE

 


W imieniu Zarządu Oddziału Zakładowego PTTK "Stilon" zapraszam członków i osoby nie będące członkami Oddziału na musical Wojciecha Kościelniaka z muzyką i piosenkami Grzegorza Ciechowskiego i Republiki do Teatru Muzycznego w Poznaniu w dniu 20.02.2022 r. (niedziela) godz.17.00.

 

"Kombinat" to opowieść o nas wszystkich. Tych z przeszłości, z przyszłości i z chwili obecnej. To historia o walce jednostki z systemem, o wadze jej głosu i poszukiwaniu prawdy. To komentarz rzeczywistości, przestroga i szansa. "Kombinat" pokazuje przyszłość. Futurystyczną, surrealistyczną i pełną metafor. To historia, która dzieje się każdego dnia.

 

Koszt: 125 zł członkowie, 160 zł osoby nie będące członkami Oddziału Zakładowego PTTK "Stilon. W tych kwotach zawarte są kwoty zadatków - 35 zł od członka i 60 zł od osoby nie będącej członkiem Oddziału. Zadatekm nie podlega zwrotowi.

 

Zapisy, od dnia 2.01.2022 r. przyjmuje organizatorka Maria Karbowska, poprzez wysłanie sms na nr tel. 608 088 511.

 

Świadczenia: przejazd autokarem, bilet wstępu na musical, ubezpieczenie dla osoby nie będącej członkiem Oddziału.


Uwaga

1. Wymagane jest zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19.

2, Po zapisaniu się na listę, potwierdzonym przez organizatora, proszę niezwłocznie

    dokonać wpłaty w pełnej kwocie. 

    Wpłaty proszę dokonać wyłącznie na rachunek Oddziału Zakładowego PTTK Stilon 

    nr 60 2490 0005 0000 4610 2493 8982 z zaznaczeniem tytułu wpłaty KOMBINAT.

    W przelewie koniecznie wpisać tytuł wpłaty "KOMBINAT", za kogo jest wpłata - jedna

    osoba płaci za jedną osobę, chyba, że osoby mają wspólny rachunek, to wtedy wpisać

    nazwiska tych osób.

 

Program wycieczki.

 

Zapraszam serdecznie
Maria Karbowska

 

 


 

 

 

                      ZAPROSZENIE

 


W imieniu Zarządu Oddziału Zakładowego PTTK "Stilon" zapraszam członków Oddziału na wyjazd do Wrocławia, Trzebnicy i Lubiąża w dniach 5-6.03.2022 r.


W programie wycieczki:

Opera Giacoma Pucciniego "Cyganeria" w Operze Wrocławskiej 5.03.2022 r. oraz Szlak Cysterski - Trzebnica (mauzoleum św. Jadwigi Śląskiej) i Lubiąż (dawne opactwo cysterskie).


"Cyganeria" jest pierwszą z trzech najbardziej znanych oper Giacoma Pucciniego. Ukazuje obrazy z życia francuskiej cyganerii artystycznej w epoce balzakowskiej. "Cyganeria" jest jedną z najczęściej wystawianych oper na świecie.

 

Koszt: 300 zł, płatne w dwóch ratach: zadatek 100 zł płatny niezwłocznie po zapisaniu się na listę, pozostała kwota 200 zł płatna do 31.01.2022 r. Można również wpłacić jednorazowo całą kwotę 300 zł.

 

Zapisy wyłącznie esemesem wysłane na tel. nr 608 088 511 przyjmuje organizatorka Maria Karbowska.

 

Świadczenia: przejazd autokarem, hotel, bilet na operę, usługa przewodnicka, bilet wstępu do opactwa w Lubiążu, obiad w Karczmie Cysterskiej.

 

Uwaga:

1. Należy najpierw zapisać się na listę, potem niezwłocznie dokonać wpłaty zadatku,

    II raty w wyznaczonym terminie lub jednorazowo całej kwoty.
2. Wymagane jest zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19.

 

Wpłaty proszę dokonać na rachunek Oddziału Zakładowego PTTK Stilon nr 60 2490 0005 0000 4610 2493 8982 z zaznaczeniem tytułu wpłaty CYGANERIA.

 

W przelewie koniecznie zaznaczyć: za co jest wpłata (CYGANERIA), za kogo jest wpłata - jedna osoba płaci za jedną osobę, chyba że osoby mają wspólny rachunek, wtedy wpisać nazwiska tych osób.

 

PROGRAM WYCIECZKI

 

Zapraszam serdecznie
Maria Karbowska

 


 

ZAPROSZENIE

 


W imieniu Zarządu Oddziału Zakładowego PTTK "Stilon" zapraszam członków i osoby nie będące członkami Oddziału na wyjazd do Szczecina do Opery na Zamku w dniu 20.03.2022 r. (niedziela) godz.18.00 na operę Karola Szymanowskiego "Król Roger".


Opera "Król Roger" jest wielkim odkryciem współczesności. Jest operą niezwykłą, jest ewenementem. Niezwykły był już sam pomysł libretta stworzony w wyobraźni kompozytora i zrealizowany przez Jarosława Iwaszkiewicza. Została spleciona atmosfera surowego ascetyzmu wczesnego chrześcijaństwa z barwnym i tajemniczym światem kultury arabsko - bizantyjskiej oraz z kultem wysublimowanego erotyzmu i radości życia.

 

Koszt: 80 zł członkowie, 100 zł osoby nie będące członkami Oddziału Zakładowego PTTK "Stilon". W tych kwotach zawarta jest kwota zadatku - 30 zł od członka i 50 zł od osoby nie będącej członkiem Oddziału. Zadatek nie podlega zwrotowi.

 

Zapisy, od dnia 2.01.2022 r. przyjmuje organizatorka Maria Karbowska, poprzez wysłanie sms na nr tel. 608 088 511.

 

Świadczenia: przejazd autokarem, bilet wstępu na operę, ubezpieczenie dla osoby nie będącej członkiem Oddziału Zakładowego PTTK "Stilon".

 

Uwaga

1. Wymagane jest zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID - 19.

2. Po zapisaniu się na listę, potwierdzonym przez organizatora, proszę
niezwłocznie dokonać wpłaty w pełnej kwocie.
Wpłaty proszę dokonać na rachunek Oddziału Zakładowego PTTK Stilon nr 60 2490 0005 0000 4610 2493 8982 z zaznaczeniem tytułu wpłaty KRÓL ROGER

W przelewie koniecznie wpisac tytuł wpłaty "KRÓL ROGER", za kogo jest wpłata - jedna osoba płaci za jedną osobę, chyba, że osoby mają wspólny rachunek, to wtedy wpisać należy nazwiska tych osób.

 

Program imprezy.

 

Zapraszam serdecznie
Maria Karbowska

 


 

 

 

ZAPROSZENIE


W imieniu Zarządu Oddziału Zakładowego PTTK "Stilon" zapraszam członków i osoby nie będące członkami Oddziału na SHOW "FASTLOVE"- TRIBUTE TO GEORGE MICHAEL do Netto Areny w Szczecinie w dniu 24.04.2022 r. (niedziela) godz.19.00.


"FASTLOVE" to zapierające dech w piersiach, dostarczające całej gamy wzruszeń show oddające hołd życiu i twórczości George’a Michaela (niezapomniana piosenka "Last Christmas"). W postać gwiazdy wcieli się Andrew Browning, wyjątkowo podobny do George’a zarówno pod względem fizycznym, jak i wokalnym. Show tworzą wokaliści, tancerze, artyści w porywającej oprawie wizualnej.


"FASTLOVE" po raz pierwszy w Polsce!

 

Koszt: 200 zł członkowie, 250 zł osoby nie będące członkami Oddziału Zakładowego PTTK "Stilon (w tym bilet na musical - 159 zł). W tych kwotach zawarte są kwoty zadatków - 30 zł od członka i 50 zł od osoby nie będącej członkiem Oddziału. Zadatek nie podlega zwrotowi.

 

Zapisy, od dnia 2.01.2022 r. przyjmuje organizatorka Maria Karbowska, poprzez wysłanie sms na nr tel. 608 088 511.

 

Świadczenia: przejazd autokarem, bilet wstępu na show, ubezpieczenie dla osoby nie będącej członkiem Oddziału.


Uwaga

1. Wymagane jest zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19.

2. Po zapisaniu się na listę, potwierdzonym przez organizatora, proszę niezwłocznie

    dokonać wpłaty w pełnej kwocie.

    Wpłaty proszę dokonać wyłącznie na rachunek Oddziału Zakładowego PTTK Stilon

    nr 60 2490 0005 0000 4610 2493 8982 z zaznaczeniem tytułu wpłaty SHOW.

    W przelewie koniecznie wpisać tytuł wpłaty "SHOW", za kogo jest wpłata - jedna osoba

    płaci za jedną osobę, chyba, że osoby mają wspólny rachunek, to wtedy wpisać należy

    nazwiska tych osób.

 

Program wycieczki.

 

Zapraszam serdecznie
Maria Karbowska