ZWIASTUN planowanych imprez


ZAPROSZENIE

 

 

W imieniu Zarządu Oddziału Zakładowego PTTK ,,Stilon'' zapraszam członków Oddziału na JARMARK BOŻONARODZENIOWY we Wrocławiu w dniach 23-25.11.2021 r.

 

Jarmark Bożonarodzeniowy, po roku nieobecności, zawitał na nowo we Wrocławiu w rynku Starego Miasta. Na Rynku tym złokalizowany jest również Hotel, w którym zamieszkamy.


W drugim dniu w godzinach przedpołudniowych zwiedzamy Wrocław i oglądamy: "Kolejkowo" - Cudowny Dolny Śląsk w Miniaturze, który mieści się w Sky Tower, Muzeum Pana Tadeusza i kolorowe podwórko we Wrocławiu-Nadodrze.

 

Koszt wycieczki wynosi 380,00 zł. Zgłoszenie udziału dokonać poprzez wysłanie esemesa do dnia 20 października 2021 roku do Organizatora wycieczki - Małgorzaty Balbierz na tel. nr 604 697 485.

 

Po przyjęciu zgłoszenia udziału przez organizatora wycieczki, proszę niezwłocznie dokonać wpłaty kosztów na konto PTTK Stilon, a w tytułle proszę wpisać "Wrocław Jarmark".

 

Koszt obejmuje przejazd autokarem, dwa noclegi i dwa obiady.

 

Serdecznie zapraszam.
Organizator wycieczki - Małgorzata Balbierz, tel. 604 697 485

 

 

 


 

 

 

                      ZAPROSZENIE

 


W imieniu Zarządu Oddziału Zakładowego PTTK "Stilon" zapraszam członków Oddziału na wyjazd do Wrocławia, Trzebnicy i Lubiąża w dniach 5-6.03.2022 r.


W programie wycieczki:

Opera Giacoma Pucciniego "Cyganeria" w Operze Wrocławskiej 5.03.2022 r. oraz Szlak Cysterski - Trzebnica (mauzoleum św. Jadwigi Śląskiej) i Lubiąż (dawne opactwo cysterskie).


"Cyganeria" jest pierwszą z trzech najbardziej znanych oper Giacoma Pucciniego. Ukazuje obrazy z życia francuskiej cyganerii artystycznej w epoce balzakowskiej. "Cyganeria" jest jedną z najczęściej wystawianych oper na świecie.

 

Koszt: 300 zł, płatne w dwóch ratach: zadatek 100 zł płatny niezwłocznie po zapisaniu się na listę, pozostała kwota 200 zł płatna do 31.01.2022 r. Można również wpłacić jednorazowo całą kwotę 300 zł.

 

Zapisy wyłącznie esemesem wysłane na tel. nr 608 088 511 przyjmuje organizatorka Maria Karbowska.

 

Świadczenia: przejazd autokarem, hotel, bilet na operę, usługa przewodnicka, bilet wstępu do opactwa w Lubiążu, obiad w Karczmie Cysterskiej.

 

Uwaga:

1. Należy najpierw zapisać się na listę, potem niezwłocznie dokonać wpłaty zadatku,

    II raty w wyznaczonym terminie lub jednorazowo całej kwoty.
2. Wymagane jest zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19.

 

Wpłaty proszę dokonać na rachunek Oddziału Zakładowego PTTK Stilon nr 60 2490 0005 0000 4610 2493 8982 z zaznaczeniem tytułu wpłaty CYGANERIA.

 

W przelewie koniecznie zaznaczyć: za co jest wpłata (CYGANERIA), za kogo jest wpłata - jedna osoba płaci za jedną osobę, chyba że osoby mają wspólny rachunek, wtedy wpisać nazwiska tych osób.

 

PROGRAM WYCIECZKI

 

Zapraszam serdecznie
Maria Karbowska

 


 

ZAPROSZENIE


W imieniu Zarządu Oddziału Zakładowego PTTK "Stilon" zapraszam członków i sympatyków Oddziału na wyjazd do Szczecina do Opery Na Zamku w dniu 12.12.2021 r. na operetkę Johanna Straussa (syna) "Zemsta nietoperza".


"Zemsta nietoperza" to historia, która zaczyna się w mieszczańskim domu, przechodzi przez salę balową, aby zakończyć się... w więzieniu. Bawi od prawie półtora wieku publiczność na całym świecie. Intryga, przebrania, walce, kuplety - to wszystko tworzy niepowtarzalną atmosferę i pozwala przeżyć wspaniały wieczór w operze. "Zemsta nietoperza" to klejnot literatury muzycznej, iskrzy się, to jak lejący się szampan.

 

Koszt:

100 zł członkowie, a 110 zł sympatycy Oddziału Zakładowego PTTK "Stilon". Zapisy esemesem na nr. tel. 608 088 511 przyjmuje organizatorka Maria Karbowska. 

 

Wpłaty proszę dokonać na rachunek Oddziału Zakładowego PTTK Stilon nr 60 2490 0005 0000 4610 2493 8982 z zaznaczeniem tytułu wpłaty ZEMSTA NIETOPERZA.


W przelewie koniecznie zaznaczyć za co jest wpłata (ZEMSTA NIETOPERZA), za kogo jest wpłata - jedna osoba płaci za jedną osobę, chyba, że osoby mają wspólny rachunek, wtedy wpisać nazwiska tych osób.

 

Świadczenia:

przejazd autokarem, bilet wstępu na operetkę, ubezpieczenie dla sympatyków.

 

Uwaga!

1. Po zapisaniu się na listę proszę niezwłocznie dokonać wpłaty w pełnej kwocie.
2. Wymagane jest zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID - 19.

 

Program wycieczki znajdziesz tutaj.

 

Zapraszam serdecznie
Maria Karbowska

tel. 608 088 511

 


 

 

 

ZAPROSZENIE

 

 

W imieniu Zarządu Oddziału Zakładowego PTTK "Stilon" zapraszam członków i sympatyków Oddziału na spektakl "Upiór w kuchni" do Teatru im. J. Osterwy w Gorzowie Wlkp. w dniu 28.11.2021 r. (niedziela) godz.16.00.


"Upiór w kuchni" Patricka G. Clarka to jeden z najbardziej znanych kryminałów na świecie. Tę czarną komedię z dreszczykiem przedstawi Teatr Kamienica z Warszawy. Dystyngowana starsza pani razem z córką prowadzą pensjonat. W pensjonacie pojawiają się kolejni goście, którzy giną w niewyjaśnionych okolicznościach. Nikt nie podejrzewa, że obie panie, mają z tymi zaginięciami wiele wspólnego.


Doborowa obsada:

Maria Pakulnis, Andżelika Piechowiak, Krzysztof Kiersznowski, Mirosław Zbrojewicz, Sebastian Konrad, Jerzy Bończak, Michał Piela, Sławomir Orzechowski.

 

Koszt: 100 zł - bilet na spektakl

 

Zapisy składane esmesem na nr. tel. 608 088 511 przyjmuje organizatorka Maria Karbowska.

 

Bilety rozdam przed spektaklem w holu Teatru  o godz.15.30.

 

Po zapisaniu się na listę proszę niezwłocznie dokonać wpłaty na rachunek Oddziału Zakładowego PTTK Stilon nr 60 2490 0005 0000 4610 2493 8982 z zaznaczeniem tytułu wpłaty Upiór w kuchni.


W przelewie koniecznie zaznaczyć:

> za co jest wpłata (Upiór w kuchni),

> za kogo jest wpłata - jedna osoba płaci za jedną osobę, chyba że osoby mają wspólny

   rachunek, wtedy wpisać nazwiska tych osób.

 

Zapraszam serdecznie
Maria Karbowska

 

 


 

 

 

ZAPROSZENIE


W imieniu Zarządu Oddziału Zakładowego PTTK "Stilon" zapraszam członków i sympatyków Oddziału na musical "Metro" do Netto Areny w Szczecinie w dniu 05.02.2022 r. (sobota) godz.19:00.


Legendarny musical "Metro" to wizytówka repertuaru Studia Buffo. Na scenie widzimy pasję i entuzjazm, taniec i śpiew, jakich nie znał polski teatr. Jest tam miłość, szaleństwo i młodość. Uliczni grajkowie, śpiewacy i tancerze wystawiają na podziemnych peronach metra spektakl dla pasażerów. To opowieść o marzeniach i rozczarowaniach, o pasji i zdradzie, o młodzieńczych ideałach i władzy pieniądza, a przede wszystkim to historia romantycznej miłości.

 

Koszt: 185 zł członkowie, 200 zł sympatycy Oddziału Zakładowego PTTK "Stilon", w tym bilet na musical - 149 zł.

 

Zapisy przyjmuje organizatorka Maria Karbowska - poprzez wysłanie sms na nr. tel. 608 088 511

 

Świadczenia:

przejazd autokarem,

bilet wstępu na musical,

ubezpieczenie dla sympatyków.


Uwaga!

1. Po zapisaniu się na listę proszę niezwłocznie dokonać wpłaty w pełnejkwocie.

Wpłaty proszę dokonać wyłącznie na rachunek: Oddział Zakładowy PTTK Stilon nr rachunku 60 2490 0005 0000 4610 2493 8982 z zaznaczeniem tytułu wpłaty METRO.
W przelewie koniecznie zaznaczyć za co jest wpłata (METRO), za kogo jest wpłata - jedna osoba płaci za jedną osobę, chyba że osoby mają wspólny rachunek, wtedy wpisać nazwiska tych osób.

 

2. Wymagane jest zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19.

 

 

Zapraszam serdecznie
Maria Karbowska

 

Program imprezy tutaj.

 

 


 

ZAPROSZENIE

 


W imieniu Zarządu Oddziału Zakładowego PTTK "Stilon" zapraszam członków i sympatyków Oddziału na spektakl baletowy "Świecie dziwny/Coming Together" do Opery na Zamku w Szczecinie w dniu 24.10.2021 r. (niedziela) godz. 18:00.


"Świecie dziwny/Coming Together" to dwa balety w jednym spektaklu. Choreografem baletu "Świecie dziwny" jest Robert Glumbek. Muzykę do baletu stanowią piosenki Ewy Demarczyk, Marka Grechuty i Czesława Niemena.  Robert Glumbek opowiada o swojej wierze w ludzi. Chciałby, żeby człowiek był sobą, tym, kim chce być. Choreografem baletu "Coming Together" jest Kevin O’Day. Libretto powstało na podstawie tekstu listu jednego z więźniów zakładu karnego Attica. Muzykę skomponował Frederic Rzewski.

 

Zapisy:

esemesem przyjmuje organizatorka Maria Karbowska - nr tel. 608-088-511.

 

Koszt:

75,00 zł członkowie i 80,00 zł sympatycy Oddziału Zakładowego PTTK "Stilon". Wpłaty proszę dokonać wyłącznie na rachunek Oddziału Zakładowego PTTK Stilon nr 60 2490 0005 0000 4610 2493 8982 z podaniem tytułu wpłaty BALET. W przelewie koniecznie podać również za kogo jest wpłata - jedna osoba płaci za jedną osobę, chyba, że osoby mają wspólny rachunek, wtedy wpisać nazwiska tych osób.

 

Świadczenia:

przejazd autokarem, bilet wstępu na spektakl, ubezpieczenie dla sympatyków.


Uwaga:

1. Po zapisaniu się na listę proszę niezwłocznie dokonać wpłaty w pełnej
kwocie.
2. Wymagane jest zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19.

 

 

Zapraszam serdecznie
Maria Karbowska

 

PROGRAM WYCIECZKI

 


 

 

 

ZAPROSZENIE

 


W imieniu Zarządu Oddziału Zakładowego PTTK "Stilon" zapraszam członków i sympatyków Oddziału na wyjazd do Szczecina do Opery na Zamku w dniu 14.11.2021 r. (niedziela) godz. 18:00 na musical Fredericka Loewego "My Fair Lady".


"My Fair Lady" to opowieść o tym, że marzenia się spełniają, że los każdego może się odmienić na lepsze. "My Fair Lady" to światowej sławy przeboje - znane i kochane, takie jak "Przetańczyć całą noc", "Tę uliczkę znam" oraz "Jeden szczęścia łut". Spektakl niezmiennie uwodzi widzów na całym świecie. Musical dostarcza wiele emocji i wzruszeń.

 

Koszt: 100 zł członkowie i 110 zł sympatycy Oddziału Zakładowego PTTK "Stilon".

 

Zapisy u organizatora Marii Karbowskiej poprzez wysłanie sms na nr. tel. 608 088 511

Świadczenia:

przejazd autokarem, bilet wstępu na spektakl, ubezpieczenie dla sympatyków

 

Uwaga!

1. Wymagane zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID -19

2. Po zapisaniu się na listę proszę niezwłocznie dokonać wpłaty w pełnej kwocie.

    Wpłaty proszę dokonać wyłącznie na rachunek Oddziału Zakładowego PTTK Stilon

    nr 60 2490 0005 0000 4610 2493 8982 z zaznaczeniem tytułu wpłaty My Fair Lady.

    W przelewie koniecznie zaznaczyć:

    1) za co jest wpłata (My Fair Lady) nic więcej nie dopisywać,

    2) za kogo jest wpłata - jedna osoba płaci za jedną osobę,

        chyba że osoby mają wspólny rachunek, wtedy wpisać nazwiska tych osób.

 

Zapraszam serdecznie
Maria Karbowska

 

Tutaj PROGRAM WYCIECZKI.

 

 


 

 

RAJD GÓRSKI „BIESZCZADY 2021

 

 

Organizatorzy przedstawiają Wstępny Projekt ”REGULAMINU RAJDU GÓRSKIEGO „BIESZCZADY 2021” organizowanego dla uczczenia i propagowanie hasła programowego w 2021 r. „Kolej na PTTK!“, promowania PTTK jako doświadczonego organizatora imprez turystycznych i krajoznawczych oraz zachęcanie chętnych do uprawiania turystyki górskiej.


Rajd odbędzie się w terminie od 14.08.2021 r. do 22.08.2021 r.
Zakwaterowanie rajdu jest planowane w Ustrzykach Górnych w Hotelu Górskim PTTK.

 

Rajd jest imprezą turystyki kwalifikowanej wymagającą od uczestników doświadczenia turystycznego. Warunkiem przyjęcia na rajd jest nadesłanie zgłoszenia i wpłaty na rzecz samorealizacji rajdu. Ilość miejsc jest ograniczona, o przyjęciu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

 

Szczegóły Regulaminu znajdziesz tutaj

 

Organizatorzy.

 

Program imprezy znajdziesz tutaj

 


 

ZAPROSZENIE


W imieniu Zarządu Oddziału Zakładowego PTTK "Stilon" zapraszam członków i sympatyków na wyjazd do Szczecina do Opery na Zamku w dniu 12.06.2021 r. godz.19:00 na operę Giacomo Pucciniego "Madama Butterfly".


"Madama Butterfly" to jedno z najsławniejszych dzieł w repertuarze operowym. Opowiada dramatyczną historię związku japońskiej gejszy i porucznika amerykańskiej marynarki. Butterfly jest najgłębszą psychologicznie ze wszystkich postaci Pucciniego. Rodowy herb w kształcie motyla symbolizuje zarówno piękno, jak i kruchość życia. Butterfly żyje by kochać, ale jedno-cześnie kocha, by umrzeć.

 

Koszt: 105 zł członkowie i 115 zł sympatycy Oddziału PTTK "Stilon"
Zapisy u organizatora za pomocą esemesa - Maria Karbowska, tel. nr 608 088 511
Uwaga!

1. Wymagane zaświadczenie o szczepieniu przeciw covid-19.

2. Po zapisaniu się na listę należy niezwłocznie wpłacić całą kwotę.

 

Świadczenia:

przejazd autokarem, bilet wstępu na spektakl, ubezpieczenie dla sympatyków.

 

Wpłaty proszę dokonać wyłącznie na rachunek Oddziału Zakładowego PTTK "Stilon" nr konta: 60 2490 0005 0000 4610 2493 8982 z zaznaczeniem Madama Butterfly.

 

W przelewie koniecznie zaznaczyć: za co jest wpłata (Madama Butterfly),  za kogo jest wpłata - jedna osoba płaci za jedną osobę, chyba że osoby mają wspólny rachunek - wtedy wpisać nazwiska tych osób.

 

Program wyjazdu.

 

Zapraszam serdecznie
Maria Karbowska


 

Podnośnia statków Niederfinow na szlaku wodnym „Hawela-Odra”